חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם לכבוד שבת צריך להחליף גם בגדי תחתונה?

תשובה:

לפי הארי, יש ללבוש לכבוד שבת  בגדים המיוחדים לכבוד שבת, וכן יש ללבוש בגדים הסמוכים לגוף, גרביים, גופיה וכו'.

פוסק: הרב אברהם דוד סיימון

ספר: שו"ת שאל בני

מקור: חלק ב פרק לג סעיף 6

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: שבת

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה