חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם מותר לערוך בשבת "חזרה" להצגה אשר תתקיים במוצאי שבת?

תשובה:

אסור לערוך בשבת "חזרה" להצגה אשר תתקיים במוצאי שבת, גם אם זה לצורך מצווה.
מאידך, לכאורה אם אנשים נהנים מהחזרות הרי אולי יש בזה הנאה בשבת עצמה.

פוסק: הרב אברהם דוד סיימון

ספר: שו"ת שאל בני

מקור: חלק ב פרק לג סעיף 284 וראה משנ"ב סימן תרסז סק"ה

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: שבת

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה