חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם טישו אשר השתמשו בו והוחזר לכיס הבגד הנו מוקצה?

תשובה:

טישו אשר השתמשו והוחזר לכיס הבגד, אינו מוגדר כמוקצה אם נשאר בו מקום נקי לשימוש נוסף בו.

פוסק: הרב אברהם דוד סיימון

ספר: שו"ת שאל בני

מקור: חלק ב פרק לג סעיף 184

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: שבת

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה