חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם מותר בשבת לתלות מגבת רטובה לייבוש?

תשובה:

אומנם אסור לתלות בשבת לייבוש וזאת משום מראית עין, שיחשבו שכיבס בשבת. לכן, אם רוצה לתלות מגבת אשר נירטבה יתלה אותה  במקום שלא נועד לייבוש כביסה, כגון, על כס בתוך הבית, או מתלה במטבח.

פוסק: הרב אברהם דוד סיימון

ספר: שו"ת שאל בני

מקור: חלק ב פרק לג סעיף 109

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: שבת

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה