חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם מותר בשבת להשתמש בכף מיוחדת ליצירת כדור גלידה?

תשובה:

מותר בשבת להשתמש בכף מיוחדת ליצירת כדור גלידה, כיוון שהגלידה נמסה ואין קיום לצורה.

פוסק: הרב אברהם דוד סיימון

ספר: שו"ת שאל בני

מקור: חלק ב פרק לג סעיף 278 בשם הגרמ"ש קליין ובשבט הלוי ח"ו סימן כט כתב להחמיר לכתחילה

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: שבת

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה