חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם מותר לקחת לדרך מעט נייר טישו הנמצא בבית כנסת לרשות המתפללים?

תשובה:

מצוי בבתי כנסת נייר טישו בחדר השירותים וכו', אשר נועד לשימוש המתפללים בזמן שהם נמצאים בבית הכנסת, יחד עם זאת מבחינה הלכתית מותר לקחת מעט לדרך כיוון שאין מקפידים על כך. מידת חסידות להחמיר בזה.

פוסק: הרב אברהם דוד סיימון

ספר: שו"ת שאל בני

מקור: פרק נט סעיף 2

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: בית כנסת

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה