חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם בעל הנוסע לשבת לדירה שכורה צריך להדליק נרות שבת?

תשובה:

בעל הנוסע לשבת לדירה כוורה צריך להדליק נרות שבת בברכה למרות שאשתו מדליקה בביתם.
אם הוא מתארח אצל משפחה ויש לו שם חדר אישי מיוחד לשהותו וגם אוכל אצלם, צריך להדליק בחדר בברכה.

פוסק: הרב אברהם דוד סיימון

ספר: שו"ת שאל בני

מקור: חלק ב פרק לג סעיף 15

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: שבת

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה