חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם מותר בשבת לפתוח פחית בירה עם הלשונית המיועדת לכך?

תשובה:

מותר בשבת לפתוח פחית בירה עם הלשונית המיועדת לכך, כיוון שאין מתכוונים שהפחית תשמש  לכלי, וישתה את הבירה לאחר פתיחתה.

פוסק: הרב אברהם דוד סיימון

ספר: שו"ת שאל בני

מקור: חלק ב פרק לג סעיף 303 , והגרמ"ש קליין אינו מקל.

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: שבת

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה