חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם מותר בשבת לגרד פצעי בגרות?

תשובה:

מותר לגרד פצעי בגרות בשבת,  בתנאי שלא מדובר ב"פסיק רישא" דהיינו שבודאי יצא דם או יפלו חתיכות עור בגלל הגירוד.

פוסק: הרב אברהם דוד סיימון

ספר: שו"ת שאל בני

מקור: חלק ב סעיף 214

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: שבת

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה