חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם יש איסור לשקר לגוי?

תשובה:

יש איסור לשקר לגוי.

פוסק: הרב דוד אריאב

ספר: לרעך כמוך

מקור: חלק ח פרק א סעיף 9 ובהערה

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: שקר

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה