חיפוש

חיפוש עפ"י נושאים:

חיפוש חופשי:

שאלה:

האם מותר להופיע במכנסים קצרים לתפילה?

תשובה:

הנוהגים ללבוש מכנסים קצרים ונוהגים להופיע כך בפני אנשים נכבדים מותר להם להופיע כך לתפילה.

פוסק: הרב אליעזר מלמד

ספר: פניני - הלכה

מקור: חלק א' הלכות תפילה סעיף 13

הלכה למעשה יש להתייעץ עם מורה הוראה

חפשו עוד ב: תפילה כללי -שונות

חזרה לדף הקודם
הרשמה להלכה יומית
שם:
דוא"ל:
שליחה